Подзвонити

Каталог

Видавництво Express Publishing

Express Publishing - видавництво сучасних матеріалів для вивчення англійської мови, основна діяльність якого спрямована на створення високоякісних ELT матеріалів, в тому числі цифрового та програмного забезпечення для викладачів та студентів. Видавництво проводить продаж близько 3500 найменувань у більш ніж 100 країнах світу. Також Express Publishing визнається провідним видавцем у Європі у номінаціях ELTons (British Counсil Innovation Awards)

Видавництво Harper Collins

Видавництво Harper Collins Publishers пропонує своїм читачам велике розмаїття художньої літератури англійською мовою. На наших поличках Ви можете знайти книги для дітей, аудіокниги, бізнес та багато іншої захоплюючої літератури. Завітайте на вебсторінку видавництва та оберіть книгу саме для себе.

Видавництво Klett

Видавництво Klett пропонує багатий вибір навчальних посібників з німецької мови. Зокрема, логіка, граматика, методичні посібники та навчальні комплекси з німецької мови та літератури.

Видавництво Langenscheidt

Видавництво Langenscheidt пропонує багатий вибір словників з різних мов світу.

Видавництво Hueber

Сучасне видавництво Hueber - це підручники та методичні матеріали з німецької мови. Видання, доповнені аудіо дисками, стануть у нагоді як новачкам, що лише роблять перші кроки у вивченні мови, так і справжнім фахівцям з німецької мови.

Видавництво The Collector's Library

Видавництво The Collector's Library пропонує величезний вибір якісної та сучасної художньої літератури. Безліч ідей та варіацій для читачів так, що кожний знайде собі щось до смаку.

Видавництво Little Brown

Видавництво Little Brown пропонує читачам сучасну художню літературу від найкращіх авторів світу. До Вашої уваги детективи, романи, п'єси, драматичні історії, пригоди та багато іншого.

Видавництво Wordsworth

Видавництво Wordsworth є невеликим сімейним бізнесом, що спирається на класичні цінності та вирізняється незмінною якістю друкованої літератури. Для вдосконалення Вашого рівня англійської мови видавництво пропонує Вам найкращі класичні художні та науково-популярні твори.